SPOTKANIA DOBREJ ENERGII

To wydarzenia dla  kobiet, które są na drodze poszukiwania świeżego spojrzenia na ŻYCIE. Dążą do równowagi i pragną zrealizować swoje cele. Wiedzą, że właśnie nadszedł czas, aby wziąć sprawy w swoje ręce. Chcą z  pełną świadomością zarządzać sobą, w zgodzie z wewnętrznym głosem stawiać granice i komunikować swoje potrzeby. Spotkania Dobrej Energii to okazja, by spotkać kobiety, które podobnie jak TY, chcą zobaczyć inną perspektywę siebie, zadać te same pytania inaczej. Lubią się rozwijać, dbać o siebie i o swoje pasje. Takie spotkania to szansa, by zatrzymać się na chwilę i pomyśleć. Zrelaksować i zainspirować. A przede wszystkim doświadczyć DOBREJ ENERGII!

Na spotkaniach śmiejemy się, otwieramy na  nowe i przecieramy oczy ze zdziwienia! Tutaj się wspieramy i czerpiemy od siebie nawzajem. Wiemy, że warto być DLA SIEBIE!

Warsztaty zbudowane są z elementów jogi śmiechu, mini wykładu oraz ćwiczeń przy użyciu narzędzi coachingowych. Spotkania Dobrej Energii doładowują pozytywnymi myślami i chęcią do działania. Dostarczają endorfin oraz nowych, wspaniałych znajomości.

Spotkania Dobrej Energii to 3 warsztaty:
“Myśli do góry nogami” o sztuce pozytywnego myślenia
“Otwórz się na przestrzeń” rzecz o asertywności i wyznaczaniu granic
“Miłość w Twoim rytmie” o bliskości, relacjach, zrozumieniu

INWESTYCJA Pojedynczy warsztat 50 zł
„MYŚLI DO GÓRY NOGAMI”
Celem warsztatu jest przyjrzenie się swoim myślom. To w jaki sposób myślimy ma ogromny wpływ na to jak działamy. Od koloru myśli zależy kolor naszego uśmiechu. Data ważności myśli ma znaczenie w kwestii naszych przekonań i nawyków. Na to wszystko i na wiele więcej masz wpływ.Warto od czasu do czasu zrobić sobie taki „techniczny przegląd” tego, co mamy w głowie. Warto zastanowić się nad tym, jak wyglądają nasze myśli. Niezwykłym doświadczeniem jest poeksperymentowanie z nimi i dosłowne postawienie ich do góry nogami.  Dzięki temu zyskujemy nieco dystansu do siebie, znajdujemy rozwiązania dla spraw, które są dla nas wyzwaniem a przede wszystkim ładujemy nową ENERGIĄ do dalszego działania.
„OTWÓRZ SIĘ NA PRZESTRZEŃ”

Podróże kształcą. Dostarczają wspaniałych przygód i nowych wrażeń. Inspirują. Uczą dystansu. Bywają także wymagające. Zwłaszcza, kiedy odbywają się w głąb nas samych i własnej przestrzeni życiowej. Jak często i jak świadomie się tam wybierasz?  “Otwórz się na przestrzeń” to rzecz o mądrym wyznaczaniu granic i umiejętności dbania o siebie.  To zarządzanie czasem, efektywne planowanie i realizowanie postanowień. W podróży tej zmierzymy się z naszymi przekonaniami i wyzwaniami. Odwiedzimy stacje „TAK” i „NIE”.  Znajdziemy cele, zaplanujemy i z nową energią ruszymy dalej!

 „MIŁOŚĆ W TWOIM RYTMIE”

Bezpieczeństwo, poczucie wartości, zrozumienie. Miłość. Kiedy jest – wszystko dookoła nabiera sensu. Ma swoje uzasadnienie. Można tęsknić, milczeć, wyrażać potrzeby, złościć się i smucić. Radość jest radośniejsza, szczęście szczęśliwsze. Kiedy wybrzmiewa w Twoim rytmie to wybrzmiewa harmonia. Piękne i oczywiste. A jednak codzienność pokazuje nam, że relacje pełne miłości to ogromne wyzwanie. “Miłość w Twoim rytmie” to spotkanie z uczuciami do siebie samej i do swoich bliskich. To przyglądanie się relacjom jakie tworzysz z ludźmi. Zrozumienie, na jakim fundamencie się opierają, w jakim momencie się znajdują, czego potrzebują oraz w którym kierunku podążają. To czas, aby odświeżyć uczucia i wnieść nową energię w relacje.