coaching_oferta_dla_firm

KONSTRUKTYWNE KONSULTACJE

Znasz to uczucie? Wsiadasz do przedziału, ludzie tłoczą się ze swoim bagażami. Pomagacie sobie nawzajem lub tylko pozdrawiacie się uprzejmie.  Zajmujecie miejsca, pociąg rusza a Ty rozpoczynasz rozmowę z pasażerem naprzeciwko, Spotykasz go pierwszy raz w życiu. Jak łatwo jest Ci opowiadać mu swoją historię, dzielić się przemyśleniami, marzeniami. Nie przejmujesz się tym, co może o Tobie pomyśleć. Jego rady, opinie traktujesz asertywnie. Bierzesz tylko to, co jest Ci w tej chwili potrzebne.

Jak przyjemnie się wówczas podróżuje i z jaką lekkością wraca do swojej rzeczywistości. Czasem pojawia się spokój, czasem nowa energia do działania, ulga albo nowe rozwiązanie.

Jeśli czujesz, że chciałabyś lub chciałbyś porozmawiać w atmosferze pełnym zrozumienia i akceptacji o tym, co dla Ciebie w tej chwili jest ważne, konstruktywne konsultacje będą odpowiedzią na tą potrzebę.
Konstruktywne konsultacje mają charakter coachingowej rozmowy. Nastawione są na poszukiwaniu najlepszych rozwiązań.

Chętnie dzielę się swoim doświadczeniem i wiedzą z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi (relacje) oraz inteligencją emocjonalną.

Czas trwania 60 min
INWESTYCJA : 100 zł